Mes turime didelį spynų pasirinkimą, tokių kaip: elektroninės spynos, „Wifi“ spynos, bekontaktės spynos. Visada turime geriausią pasirinkimą renkantis elektroninius viešbučių užraktus.

"Mes teikiame sprendimus skirtus mūsų klientų idėjoms"

Apie mus

Bėgant metams, „Omnitec“ pagamino daugybę instaliacijų viešbučiuose ir kruiziniuose laineriuose visame pasaulyje, o tai padarė didžiulę sėkmę. Daugiau nei 15 metų įmonė atstovauja Lietuvos ir Baltijos šalių - Estijos, Latvijos - rinkai. „Omnitec“ gaminius Lietuvos rinkoje atstovauja išskirtinai „Conna“. Tarp bendrovės klientų yra ir maži jaukūs mini viešbučiai su 20–40 kambarių, ir dideli viešbučių kompleksai, kuriuose yra daugiau nei 200 kambarių. „Omnitec“ produktai yra patvirtinti ir plačiai naudojami žinomuose viešbučiuose, tokiuose kaip „Hilton“, „Radisson“, „Loop“, „Stikliai“, „Atostogų parkas“, „Kempinski“, „Art City Inn“, „Amberton“, „Ibis“ stiliuose ir daugelyje kitų. Mes turime didelį spynų pasirinkimą, tokių kaip: elektroninės spynos, „Wifi“ spynos, bekontaktės spynos. Visada turime geriausią pasirinkimą renkantis elektroninius viešbučių užraktus. Prašome susisiekti su mumis, jei turite klausimų dėl geriausio viešbučių užraktų pasirinkimo. Mes mielai jums padėsime.

Efektyvumas

Mes rūpinamės detalėmis, daugiau darome už mažiau.

Aptarnavimas

Klientas yra mūsų prioritetas.

Pasitikėjimas

Įsipareigojimas daro įtaką.

Optimizmas

Klaidos yra tobulėjimo galimybės.

Susisiekite su mumis...

Susisiekite su mumis arba užduokite klausimų apie mūsų gaminius.

Galite atsiųsti mums bet kokį prašymą dėl jūsų viešbučio saugumo.Kai tik gausime jūsų prašymą, su jumis susisieksime kuo greičiau.


Atminkite, kad taip pat galite susisiekti su mumis el. Paštu info@omnitec.lt arba telefonu +370 685 40900


Mūsų telefono paslaugų laikas yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 18 val. (Rytų Europos laikas, EET), visada darbo dienomis.